Knihovna

Klubová knihovna se nachází ve studovně ve skříni za tiskárnou. Knihy půjčujeme všem členům klubu Buben na dobu, která je dána především domluvou, zájmem o knihu a dalšími okolnostmi. Typicky například do konce semestru.

V knihovně jsou k nalezení většinou knihy z oboru IT, ale najdou se i knihy pro architekty nebo ekonomy. Výjimku ale například tvoří Snář nebo Shakespearovy Sonety, svou knihu si zde najde snad opravdu každý. Seznam všech knih najdeš v tomto dokumentu, ve kterém si můžeš ověřit i jejich dostupnost. A nebo prostě nahlédni přes prosklené dveře knihovny a třeba tě něco zaujme. Pokud znáš nějakou knihu, o které si myslíš, že by byla do klubové knihovny ideální, můžeš ji navrhnout tímto formulářem. Nejprve se ale podívej sem, jestli už ji někdo nenavrhl před tebou. Pokud ta kniha bude mít v klubové knihovně své opodstatnění, tak ji klub zakoupí a bude k dispozici k vypůjčení. Nezapomeň, že knihy v knihovně slouží především ke studijním účelům.

Knihovna v současné době nemá svého správce. Pokud si chceš nějakou knížku vypůjčit, napiš adminům na admin@buk.cvut.cz Případně napiš e-mail na adresu knihovna@buk.cvut.cz.