KDO JSME A CO DĚLÁME?

Klub Buben je studentská organizace působící na Bubenečské koleji a je součástí Studentské unie ČVUT. Staráme se o zpříjemnění života studentů bydlících na koleji a svým členům přinášíme mnoho výhod, zároveň jako kolejní samospráva jednáme za ubytované studenty s vedením koleje.

CO NABÍZÍME?

Síť a internet

Po registraci ve studovně v úředních hodinách se budeš moci připojit k internetu. Můžeš si vybrat jak kabelové připojení, tak bezdrátové Wifi, a to i na víc přístrojů. V rámci interní sítě si lze naladit i digitální televizi v experimentálním provozu.

Klubovna

Nebyla by to pořádná kolej bez své klubovny. Není toho zrovna málo, co zde můžeš najít a využít. K sezení slouží pohodlná sedací souprava. Pro trávení volného času jsou zde dva stolní fotbálky, ping pongový stůl, kulečník a lze si také vypůjčit něco ze široké nabídky stolních her. Jistě nepřehlédneš čtyřmetrové plátno a full HD projektor. K půjčení máme také XBox a Kinect.

Posilovna

Pro každého člena klubu, který se chce jen lehce protáhnout nebo si dát pořádně do těla po náročném dni ve škole, je v suterénu výborně vybavená posilovna.

Grillcentrum

Na dvoře Bubenečské koleje je vystavěno grillcentrum, kde můžeš jak trávit volný čas s přáteli, tak uspořádat soukromou grilovačku. Grilcentrum je plně vybavené, stačí se jen informovat u klubového PR na pr@buk.cvut.cz .

Kolárna

Pro ty, kdo jezdí rádi na kole, není problém si kolo na koleji zdarma uschovat v atomovém krytu v suterénu, klíče jsou na vrátnici.

Studovna

Členové klubu mohou využívat studovnu v přízemí s počítači, projektorem a interaktivní tabulí. Je to vhodné a klidné místo nejen pro samostudium, ale i pro kolektivní přípravu. Neustále tam máš k dispozici barevnou tiskárnu a kopírku (formát A4 a A3) s tiskem za výhodné ceny.

Akce

Klub pořádá během roku několik větších i menších akcí, aby byl každý student živ nejen studiem, ale také trochou té kultury. Na výběr jsou například -Akce prvák (seznamovací párty na začátku školního roku, poznej klub a své sousedy), -Vánoční večírek (konec semestru, Vánoce za dveřmi, výborný domácí svařák a cukroví přijde jistě vhod), -MayDej (sportovně-společenská akce pořádaná spolu s dalšími kolejemi na začátku května), -Rozlučka se školním rokem s naraženým pivem a rozpáleným grilem -BubenGames (sportovní akce—přijď porovnat své síly)

JAK SE STÁT ČLENEM?

Stačí se přijít zaregistrovat do počítačové studovny v úředních hodinách, případně se informovat na emailové adrese admin@buk.cvut.cz

CHCEŠ SE AKTIVNĚ ZAPOJIT?

Toto vše se samozřejmě neděje samo, jsme tým nadšených lidí, který se stará o to, aby ses na koleji nenudil. Zaujala tě naše činnost? Tak neváhej a přidej se k nám, potkáš nás na každé akci, nebo jen tak někde pobíhat po koleji. Kontakt najdeš na nástěnkách, anebo se ozvi na vedeni@buk.cvut.cz